نامه رهبر انقلاب مقابله با اسلام دست‌ پرورده غرب بود

جمعه, 22 مرداد 1395
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

استاد حسن رمضانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری رسا، اظهار داشت: نامه رهبر معظم انقلاب به جوانان اروپا و آمریکای شمالی حرکتی متناسب با شرایط زمان و مکان بود.


وی با بیان این‌که این نامه تا کنون تأثیرات فوق‌العاده‌ای داشته است، ابراز کرد: با توجه به حرکات خارج از اعتدال و افراط گونه که از ناحیه برخی از مدعیان اسلام و خیانتی که از سوی سردمداران کفر و نفاق در راستای اسلام هراسی صورت گرفت، رهبر معظم انقلاب وجدان‌های بیدار و جویای حقیقت را مخاطب خود قرار دادند تا به وسیله این خطاب و نامه آنها را به سوی اسلام ناب محمدی منعطف کنند.


استاد حوزه علمیه قم با تأکید بر این‌که امروز اسلام ناب از سوی مستکبران مورد تهاجم قرار گرفته است،‌ گفت: رهبر معظم انقلاب برای اثبات حق و دور کردن اذهان از باطل، این نامه را نوشته و توطئه‌های دشمنان را خنثی کردند.


آیت الله رمضانی خاطرنشان کرد:‌ امیدواریم نامه رهبر معظم انقلاب به فضل الهی نقطه عطفی در تاریخ اسلام و منشأ خیرات و برکات فراوان برای جهانیان شود.


شاگرد برجسته علامه حسن زاده آملی از ویژگی‌های استکبار جهانی را معرفی و تحمیل علایق از منظر خود دانست و افزود: مستکبران و زورگویان به دنبال معرفی اسلام و تشیعی هستند که در راستای خواسته‌ها و منافع آنها حرکت کند و قطعا با اسلام ناب فاصله فراوان دارند.


وی ادامه داد:‌ منافع استکبار ایجاب می‌کند که چنین مشیی داشته باشد و با توجه به منافع خود و دنیا گرایی حرکت کند از این رو نماینده معرفی اسلام ناب وظیفه دارد در برابر آنها به ترویج اسلام ناب بپردازد تا مدعی صادق از مدعی کاذب جدا شده و طالب حق بداند که به چه کسی مراجعه کند.


استاد حوزه علمیه قم تأکید کرد:‌ اگر انسان بی واسطه به طرف حقیقت برود بیشتر با آن آشنا می‌شود و حقیقت با توجه به زیبایی‌هایی که دارد خود را در معرض انتخاب قرار می‌دهد.


آیت الله رمضانی یکی از افتخارات اسلام را نهراسیدن از قدرت‌ها و زورگویان دانست و گفت: اسلام با تمام صداقت خود را به دنیا معرفی می‌کند و «قُلْ هَاتُواْ بُرْهَانَکُمْ» در طلیعه دعوت‌های اسلام ناب محمدی و در برابر مدعیان حک شده است.

خواندن 1878 دفعه آخرین ویرایش در شنبه, 13 شهریور 1395