پیام تسلیت استاد رمضانی در پی درگذشت آیت الله زنجانی

جمعه, 22 مرداد 1395
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

در پی درگذشت حضرت آیت الله العظمی سید عزالدین زنجانی، آیت الله استاد حسن رمضانی از شاگردان ایشان، پیامی صادر کردند که متن آن بدین شرح است.

 

 

 

بسم الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون
با کمال تأسف و تألم شدید، صبح امروز، مطلع شدیم حضرت آیت الله العظمی آقا سید عزالدین حسینی زنجانی (حشره الله تعالی مع أولیائه) که جامع معقول و منقول بود، دار فانی را وداع گفته و به دیار مرسلات پیوست.

آن بزرگوار از قدمای شاگردان حضرت امام خمینی و علامه طباطبایی (رحمه الله علیهما) و از جمله شخصیت‌های تاثیرگذاری بود که همزمان در دو جبهه مبارزه با ظلم و جهل مخلصانه می‌جنگید و با وجود ذی‌جود خود همچون خورشیدی در منظومه حوزه، دانشگاه و اجتماع به همگان فروغ و زندگی می‌بخشید.

اینجانب که طوق بندگی تعلیم ایشان را بر گردن دارد و از این بابت جدّاً احساس دین می‌کند به رغم آنکه خود مصیبت زده و نیازمند تسلّی هستم، این مصیبت را به حضرت حجة ابن الحسن المهدی (عج)، مقام معظم رهبری (دام ظله)، مراجع معظم تقلید، علما و اساتید حوزه‌های علمیه و دانشگاه‌ها، مقلدان، شاگردان و فرزندان ایشان، خصوصاً حضرت آیت الله آقا سید محمد حسینی زنجانی (حفظه الله تعالی) تسلیت گفته و از خداوند تبارک و تعالی برای آنان صبر و اجر و برای آن بزرگوار رحمت، غفران و رضوان الهی را آرزو می‌کنم.
والسلام علیکم و رحمه الله وبرکاته
کوچکترین شاگرد ایشان ، حسن رمضانی
24 اردیبهشت ماه1392  

مدیریت پایگاه اطلاع رسانی حضرت استاد رمضانی نیز این مصیبت را به همه علاقه‌مندان حضرت آیت الله عزالدین زنجانی به خصوص به شاگردان و فرزندان ایشان، آیت الله سید محمد حسینی زنجانی و نیز به حضرت استاد آیت الله رمضانی تسلیت می‌گوید.

 
خواندن 2736 دفعه آخرین ویرایش در پنج شنبه, 11 شهریور 1395